Rekomendacje

Ocena średnia 4.75 oceniono 4 razy
Default Avatar
Kaja i Adam
Wrocław

Pan Marek z firmą wykańczali dla nas nową szeregówkę na wrocławskich Stabłowicach. Z czystym sumieniem i gwarancją zadowolenia polecamy go do wszelkich prac remontowo-wykończeniowych. Pan Marek oprócz tego, że jest fachowcem z dużym doświadczeniem to jest po prostu bardzo miłym i uczciwym człowiekiem, z którym na każdym etapie prac można się porozumieć bez żadnego problemu. Wielokrotne odbieranie telefonu z uśmiechem podczas naszej jednej wizyty (a było ich wiele) w sklepie budowlanym w celu doradzenia czy jeżeli sam coś dla nas kupował i za każdym razem wyjaśniał po co i zostawiał rachunek do wglądu ze sklepu to po prostu standard ten firmy. U nas do wykończenia było ok. 85m2 dwa poziomy: 2 łazienki, samodzielna kuchnia, salon i 3 sypialnie. Pan Marek z firmą wykonali całość po prostu tak jak chcieliśmy. Kafle w łazienkach, kuchni, korytarzu i w szczególności na schodach są położone perfekcyjnie. Zakres prac był kompleksowy, od gruntowania i gładziowania, przez poprawki instalacji elektrycznej i wod-kan, sufity podwieszane i inne zabudowy, kończąc na białym montażu sanitarnym, montażu paneli i drzwi. Normalny człowiek podczas remontu nawet nie myśli o jakimś silikonowaniu czy otworach w glazurze, a Pan Marek wszystkie drobiazgi wykonał naprawdę z należytą starannością z jednoczesnym fajnym tempem prac. Po prostu się nie guzdrał i wszystko szło sprawnie i bez niepotrzebnych przestojów. Najlepsze jest jednak to, że Panu Markowi można zaufać i zostawić samego z ekipą: zawsze dzwoni jak trzeba o coś dopytać, z wyprzedzeniem informuje co będzie potrzebne do kolejnego etapu i szczerze mówi jak idzie praca. Oprócz tego wykorzystuje swoje doświadczenie i doradza jak zabudować rurę gazową, jaki kupić korek do zlewu, jak zabudować piec w WC i kominek w salonie, czego w nadmiarze nie kupować aby najpierw zużyć posiadane materiały i z chęcią odpowiada na milion różnych pytań ludzi, którzy chcą mieć fajnie wykończone mieszkanie. Polecamy. Wszystkim bez wyjątku.

Default Avatar75
Agnieszka Szulkowska

Polecam Pana Marka w 100 %, dokładność, perfekcja, solidne wykonanie, terminowość a przy tym przemiła współpraca. Żadnych zastrzeżeń. Przemyślana praca i wykorzystanie materiałów bez strat. Ciekawe rozwiązania, jest słowny i nie kombinuje. Zresztą nie jest to pierwszy remont jaki Pan Marek u mnie wykonywał. Zna się na tym co robi. 3/4 domu mam wykończone przez Pana Marka. Przy kolejnym remoncie na pewno skorzystam z jego usług.

Default Avatar75
Adrian Matlak

Szczerze polecam tego fachowca, solidnie i konkretnie zrobiona robota. Na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości jeszcze nie raz.
Polecam

Default Avatar75
Agnieszka Szymańska

Pan Marek kładł w naszej jadalni kamień na ścianie i z czystym sumieniem mogę polecić go jako solidnego, sumiennego i doskonałego fachowca. Potrafi doradzić najlepsze rozwiązanie, a swoją pracę wykonuje estetycznie i czysto. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z pomocy Pana Marka. Polecam do wszelkich prac remontowo - wykończeniowych.